Naujienos

Naujieji investuotojai – Apax Funds (2019-05-09)

Londone įsikūrusios investicijų grupės „Apax Partners“ konsultuojami fondai nusprendė investuoti Baltijos šalyse įsigydami „Baltic Classifieds Group OÜ“ (BCG).

Plačiau

Kalėdos Diginet biure 2018 (2018-12-21)

Paskutinį penktadienį prieš gražiausias metų šventes su kolegomis susitarėme, kad skelbiame “Ugly Christmas Sweater Day”, ir visus kvietėme nors kartą metuose pabūti nerimtus, parevizuoti savo spintas ir ateiti į darbą pasipuošus kalėdiškai! Kaip viena kolegė sakė: „O kada dar išprotėti, jei ne per šitas šventes?"

Plačiau

Kalėdinis bėgimas - ir mes dalyvaujame! (2018-12-16)

Jau ne kartą patvirtinome, kad Diginet komanda sportiška. Laimėjome ir pirmąją vietą "Hercules Trophy" varžybose, galime ir krepšinį žaisti, ir tinklinį saulei kaitinant.

Plačiau

Kalėdinis vakarėlis "James Bond Party" (2018-12-07)

Šie metai buvo neeiliniai - nuo naujo biuro iki triukšmingo terasos atidarymo, todėl tokius metus užbaigėme su trenksmu - Diginet "James Bond Party".

Plačiau

CVbankas.lt seminaras darbdaviams - pirmą kartą kinoteatre! (2018-11-23)

Kartą per metus lankomiausias darbo portalas CVbankas.lt kviečia darbdavius į seminarą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Šįkart pagrindinė seminaro tema buvo, kaip pritraukti ir išlaikyti geriausius darbuotojus.

Plačiau

Rytai - jogos ritmu (2018-06)

O kaip Jūs pradedate savo vasaros rytus? Mes du kartus per savaitę vasarą mankštinamės - savo didelėje terasoje su vaizdu į gražųjį Vilnių į mūsų biurą atvyksta jogos trenerė.

Plačiau

Sveikinam Joną! (2018-06-24)

Mes galime pasigirti - komandoje turime Joną! Tad kasmet Joninės - šventė ir biure.

Plačiau

Diginet LTU Vasaros šventė (2018-06-08)

Birželio mėnesį visi buvome pakviesti į įmonės gimtadienio šventę. Atrodo, netgi oras buvo užsakytas - jaukiai švietė saulė, lepino šiluma, tarsi iš anksto buvo suplanuota tinkama atmosfera vykti į netoliese Trakų esantį „Margio krantą".

Plačiau

CVbankas.lt dalyvauja karjeros dienose (2018-03)

CVbankas.lt šiemet tęsė tradiciją ir dalyvavo VU ir VGTU karjeros dienose.

Plačiau

Vejame žiemą iš kiemo – Užgavėnės 2018 (2018-02-13)

Norint greičiau sulaukti žiemos pabaigos, reikia ją vyti iš kiemo.

Plačiau