„Eesti Meedia“ 2017 apdovanojimai (2017-02-02)

Mūsų įmonė priklauso didžiausiai Baltijos šalyse mediagrupei „Eesti media“ , vykdančiai veiklą spaudoje ir internete, televizijoje ir radijuje. Prasidedant 2017-iesiems, dalis „Diginet LTU“ darbuotojų dalyvavo įspūdingoje darbuotojams organizuotoje šventėje. 

Taline vykusiame pobūvyje galėjome ne tik susipažinti su kolegomis iš skirtingų įmonių ar šalių, gėrėtis ir mėgautis paruošta programa, bet ir sužinoti, kurie darbuotojai laimėjo „Eesti media“ 2017 apdovanojimus. Dalinamės keliomis akimirkomis iš įspūdingos šventės!


„Diginet LTU“ darbuotojai susišlavė net 3 nominacijas. „Boldest Change“ laimėjimą už sėkmingiausios online kompanijos Lietuvoje kūrimą atsiėmė įmonės direktorius Justinas Šimkus.


„Greatest Inner Flame“ nominaciją užentuziastingą vadovavimą portalui Aruodas.lt ir jo vystymą laimėjo portalo vadovė Viktorija Steponavičiūtė.


O „Team of the Year“ – geriausios komandos kuriant didžiausią ir sėkmingiausią darbo paieškos platformą Baltijos šalyse – apdovanojimą pelnė CVbankas.lt komanda!


Džiaugėmės ir sveikiname savo kolegas!