Eesti Meedia Apdovanojimai 2018 (2018-02-02)

Šiemet antrą kartą mūsų įmonės darbuotojai dalyvavo „Eesti Meedia“ apdovanojimų renginyje, kuris šįkart vyko Vilniuje. Šventėje savo pasirodymais džiugino įvairūs Lietuvoje žinomi atlikėjai – dalijamės akimirkomis.
Šventė buvo įspūdinga ne tik dėl reginių bei sukurtos puikios atmosferos, bet ir dėl darbuotojų apdovanojimų pagal 14 skirtingų nominacijų. Įvairiose „Eesti Meedia“ įmonėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dirbantys darbuotojai buvo apdovanoti, o mūsų įmonė susišlavė net 4 apdovanojimus!

Už sukurtą sėkmingiausią metų inovaciją apdovanojimą atsiėmė programuotojas Roman Taranenko – Roman suprogramavo naują pokalbių (Chat) funkciją, kuri jau sėkmingai įgyvendinta keliuose mūsų įmonės portaluose, pavyzdžiui, Skelbiu.lt. Dar neišbandėte? Pabandykit!


Mūsų kolega Simonas Orkinas laimėjo patikimiausio pasižadėjimo apdovanojimą – ši nominacija skirta darbuotojams, kuriais visuomet galima pasitikėti, kurie pažada atsakingai ir pažadus įvykdo laiku. Didžiuojamės ir pasitikim!


Vos pernai prie kolektyvo prisijungusi personalo vadovė Vilija Apulskė laimėjo metų naujoko titulą. Linkime ir toliau pastebėti, kas svarbu darbuotojams!


Na ir ketvirtoji „Diginet“ darbuotojų laimėta nominacija atiteko ne vienam žmogui, o visam būriui kolegų. Metų komanda tapo... Autoplius.lt! Už vienybės, pozityvumo ir draugiškumo jausmą!Džiaugiamės už savo kolegas ir linkime dar daugiau laimėjimų!