Vasaros šventė (2017-06-23)

Nors birželio pradžia nebuvo labai saulėta, tikėjome, kad mūsų šventėje jei ne saulė šildys, tai kolegų šypsenos ir juokas tikrai džiugins! Bet išaušus šventiniam rytui ir pamačius plačiai šviečiančią saulę, nuotaikos tik pagerėjo – susikrovę reikalingiausius daiktus iškeliavome į „Belvilį“ švęsti įmonės 12-tojo gimtadienio!

Nuvažiavus mūsų laukė ne tik miško tankmėje įsikūręs „Belvilis“ ir suplanuoti užsiėmimai, bet ir skanus maistas. Įsikūrę kambariuose, sočiai pavalgę ir pasigrožėję aplinka perėjome prie aktyviosios dienos dalies – lauke rengiamų orientacinių žaidynių.

Teko pabėgioti ir pagalvoti, paspėlioti ir žinoti, pažaisti krepšinį surištomis kojomis ir ragauti bei atspėti, ką ragauji užrištomis akimis. Linksmybių netrūko, juokas skambėjo, bet varžytis nepamiršom, juk kiekviena komanda norėjo laimėti!

Paskelbus nugalėtojus, visi ėjome ruoštis vakarinei dienos daliai, juk laukė nuostabus Sauliaus Prūsaičio koncertas! O kaip šokom ir dainavom, tikim, kad pačią vasarą savo dainom prikvietėm!