Naujienos

Vasaros šventė (2017-06-23)

Tik nesakykit žiemai, bet mums labiau patinka vasara! Tad nenuostabu, kad ne tik pačios vasaros, bet ir įmonės šventės visi laukė su nekantrumu.

Plačiau

Kaip dirbama portale Avito.ru

Lietuvoje interneto vartotojų skaičius dar nesiekia 2 milijonų, o, pavyzdžiui, vien Maskvoje gyvena keliolika milijonų gyventojų. Baigiantis gegužei, dalis mūsų įmonės darbuotojų turėjo galimybę pasisvečiuoti ir sužinoti, kaip Rusijoje vystomas skelbimų portalas Avito.ru.

Plačiau

„VGTU karjeros dienos 2017“

Dalinamės akimirkomis iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto organizuojamos „VGTU Karjeros dienos 2017“ įmonių kontaktų mugės.

Plačiau

„Eesti Meedia“ 2017 apdovanojimai (2017-02-02)

Mūsų įmonė priklauso didžiausiai Baltijos šalyse mediagrupei „Eesti media“ , vykdančiai veiklą spaudoje ir internete, televizijoje ir radijuje. Prasidedant 2017-iesiems, dalis „Diginet LTU“ darbuotojų dalyvavo įspūdingoje darbuotojams organizuotoje šventėje.

Plačiau

Kalėdinis vakarėlis (2016-12-09)

Nors kalėdiniai vakarėliai vyksta gruodį, tačiau kasmet kalbos apie juos pradeda šurmuliuoti dar gerokai anksčiau. Didžiausią smalsumą kelia, kokia bus vakaro tema ir kas tą vakarą kolektyvą linksmins.

Plačiau

Boso diena (2016-10-17)

Diginet LTU gali pasigirti, kad turi šauniausius bosus! Todėl Boso diena spalio mėnesį – šventė visam kolektyvui!

Plačiau

Kolegų iš Ukrainos viešnagė Lietuvoje (2016-09-19)

Įdomu ir aktualu susitikti su kolegomis iš kitų šalių ir pasidalinti savo patirtimi – rudenį sulaukėme svečių iš Ukrainos.

Plačiau

Hercules Trophy Vilnius 2016 (2016-06-18)

„Hercules Trophy“ – tai bendra įmonių sporto ir pramogų šventė, kurioje triumfuoja komandinis darbas, mezgasi nauji verslo ryšiai ir stiprėja įmonių darbuotojų lojalumas savo atstovaujamoms įmonėms. Jau antrus metus iš eilės „Diginet" kolektyvas dalyvauja Hercules Trophy turnyre ir bando apginti įmonės garbę.

Plačiau

11-tasis įmonės gimtadienis (2016-06-10)

Sunkiai ir rimtai dirbę, nepastebėjome, kaip greit praėjo laikas ir atėjo metas paminėti 11-ąjį įmonės gimtadienį!

Plačiau

VU „Karjeros dienos 2016“

Vilniaus universiteto Karjeros dienos (VU KD) – tai jau devintus iš eilės metus organizuojamas projektas, padedantis studentams ir darbdaviams užmegzti tarpusavio ryšius.

Plačiau